Evde hasta Bakıcı fiyatları 2021

Yabancı yatılı bakıcı fiyatı; 4.000 ₺ ile 5.500 ₺ arasındadır. Yabancı yatılı bakıcı çalıştırmak için oturma izni olanlara resmi çalışma iznide yapabilirsiniz. Yabancı yatılı yaşlı bakıcı fiyatı deneyimli; 4.500 ₺, Yabancı hata bakıcı fiyatları 5.000 ₺ dir. Yabancı (oturma izni olan) Çalışma izni yaptırabilecek yabancı ülke vatandaşları ile sizlere buluşturmaktayız. Yatılı hasta bakıcı işleriniz için bizi aramanız yeterli. Yatılı hasta bakıcı eleman temini yapılmaktadır. Güvenilir alanında deneyimli referans verecek yatılı veya gündüzlü bakıcılar. Hastanızın durumuna göre özel hasta bakıcılar gönderiyoruz. Hasta Bakıcı alanında sizlere kalifiye elemanlar vermekteyiz.

Evde Çocuk Bakıcısı Fiyatları 2021

Yatılı çocuk bakıcısı ücretleri 4.000 ile 5.000 ₺  arasındadır. Güvenilir işini bilen referanslı çalıştırmak için bu fiyatlara eleman alabilirsiniz. Yatılı Çocuk Bakıcısı; Çocuklarınıza güvenle bakacak sağlık muayeneleri yapılmış yatılı bakıcılar için bizi arayabilirsiniz. Çocuklarınıza sağlıklı bir şekilde büyümesi için size deneyimli bakıcılar sunuyoruz. Çocuklarınıza bakabilecek, sağlık kontrolünden geçmiş deneyimli ve referanslı yatılı kalabilecek çocuk bakıcıları için bizi aramanız yeterlidir.

yatılı bakıcı ücretleri 2021

Hasta bakıcı fiyatları 2021

4.000 / 5000 ₺ den başlayan fiyatlarla feraranslı bakıcılar. Ulus Danışmanlık olarak yatılı bakıcı hizmeti sunuyoruz. Evde yatılı bakıcı ajansı olarak sizlere en uygun bakıcıları önermekteyiz. Yatılı bakıcı alanında işini bilen deneyimli elemanlarımız ile size hizmet vermekteyiz. Özellikle Özbek, Türkmen, Kırgız vb ülke vatandaşlarını size önermekteyiz. Bakıcılarımız verilen işi yapan Hasta Bakıcı ile ilgilenecek ise ona göre eğitimli olan veya çocuk bakacak ise çocuk bakıcısı alanında deneyimlidir.

Evde çocuklarınız ile ilgilenecek, çocuk bakıcılığı alanında tecrübeli, sağlık kontrolleri yapılmış elemanlar ile sizleri buluşturmaktayız. Yatılı bakıcı almak için bizi arayabilirsiniz. Evinizde deneyimli personel çalıtırmak için, bizi arayabilrisiniz. Referanslı yatılı yabancı bakıcılar ile 7/24 hizmet verilmektedir. İstanbul’da yabancı yatılı bakıcı almak için şimdi bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman personeller ile sizlere hizmet sunmaktayız.