Yatılı Bakıcı İstanbul

Yatılı Bakıcı firmaları İstanbul

Ulus Danışmanlık olarak yatılı bakıcı hizmeti sunuyoruz. Evde yatılı bakıcı ajansı olarak sizlere en uygun bakıcıları önermekteyiz. Yatılı bakıcı alanında işini bilen deneyimli elemanlarımız ile size hizmet vermekteyiz. Özellikle Özbek, Türkmen, Kırgız vb ülke vatandaşlarını size önermekteyiz. Bakıcılarımız verilen işi yapan Hasta Bakıcı ile ilgilenecek ise ona göre eğitimli olan veya çocuk bakacak ise çocuk bakıcısı alanında deneyimlidir.

Evde Yatılı Bakıcı İstanbul

Firmamız yatılı bakıcı alanında uzun yıllar hizmet veren referanslı bir danışmanlık firmasıdır. Elemanların oturma izni mevcuttur, işe alımlar olduğu zaman resmi çalışma izni yapabilirsiniz. Yatılı bakıcılara firmamız çalışma izni başvuru işlemlerini yapmaktadır. Evde yatılı hasta bakıcı veya bebek bakıcı, yardımcı alanında size iyi bir eleman alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.

Yatılı çocuk bakıcısı İstanbul

Evde çocuklarınız ile ilgilenecek, çocuk bakıcılığı alanında tecrübeli, sağlık kontrolleri yapılmış elemanlar ile sizleri buluşturmaktayız. Yatılı bakıcı almak için bizi arayabilirsiniz.

  1. Özbek bakıcı İstanbul 
  2. Türkmen bakıcı İstanbul 
  3. Kırgız bakıcı İstanbul 
  4. Yatılı Çocuk bakıcı İstanbul 
  5. Yatılı hasta bakıcı İstanbul